PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686306}
6,4 254
oceny
6,4 10 1 254
Gemma Bovery
powrót do forum filmu Gemma Bovery

Uwielbiam produkcje z M Luchini. Sa to zazwyczaj scenariusze inspirowane literatura. Po ich obejrzeniu po prostu mam ochote czytac.... Film wprowadza niesamowity nastroj, pozostawia pewien niedosyt. Po prostu piekny.

seynate

Opowiedz coś o nim.

ocenił(a) film na 8
Bun

Nie chcialabyl zbyt duzu napisac, zeby 'nie spalic'. Kazdy, kto obejrzy ten film, bedzie go na swoj sposob dbieral.
Do wsi normandzkiej wprowadza sie malzenstwo z Anglii o nazwisku Bovery - Martin, sasiad z przeciwka, zakochany w literaturze, od razu kojarzy nazwisko z powiescia Mrs Bovary i widzi tez w zyciu tej rodziny wiele wspolnego z zyciem pani Bovary z powiesci Gustawa Flauberta.
Historia czasami zabawna, czasami smutna z nutka erotyzmu. Film nakrecony w pieknej scenerii spokojne wsi francuskiej, z doskonala, jak zwykle, gra Luchiniego.
Film obejrzany w niedzielny poranek, pozostawil dobry nastroj na camy dzien.

seynate

Chciałem zobaczyć film przez Gemme Arterton teraz juz nie tylko ; ) dzięki za recenzje.

seynate

Dzięki, dowiedziałam się więcej niż z opisu w internecie :) Luchiniego jeszcze nie znam, ale całość wygląda zachęcająco.

chica guapa

Polecam ostatnie filmy z Fabrice Luchini jak "Molier na rowerze" czy "Subtelność". W zasadzie wszystkie filmy z nim sa fajne i godne obejrzenia, np. starszy film "Dziewczyna z Monako".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones