PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865506}

Co się tyczy Joan

À propos de Joan
5,2 149
ocen
5,2 10 1 149
Co się tyczy Joan
powrót do forum filmu Co się tyczy Joan

Pomimo Huppert, którą aktorsko cenię - rozczarowanie. Obsada, ciekawy dla mnie temat - rozrachunek dojrzałej kobiety z życiem i ważnymi relacjami - a jednak coś poszło nie tak z tym scenariuszem.

jaguar_65

No właśnie cos nie zagrało. Oglądaliśmy z zoną i po 45 minutach wyłączyłem, bo żadne z nas nie wiedziało o co chodzi. Dziwne, bo film miał szansę na duży sukces, a wyszło coś, co wyjątkowo nie przyciąga widza

ocenił(a) film na 7
jaguar_65

Filmik w pytkę. Wiec Nie wiem o co wam chodzi. Ocena 5. 1 na filmwebie? Zdecydowanie zanizona. Przykuwał moją uwagę od samego początku, jeżeli nie swobodą gry aktorskiej to emocjonalscia poszczególnych aktow- poszczególnych historii. Traci trochę tempo pod koniec - ale to przecież nie ma być jakiś hollywoodzki thriller. Film introspektywny. Poznajemy poszczególne historii bohaterki- i tak jak psycholog w gabinecie po kolei je laczymy w całość. Bohaterka poprzez dzielenie się z nami swoim życiem w końcu uwalnia się od swojego bólu. Coś takiego.

rhc89

coś takiego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones